Per. Tem 16th, 2020

Hakkında

Sİtemiz isfikirleriniz.com sıfırdan iş kurmak isteyenlere piyasada tutunabilecekleri, kazanç sağlayabilecekler, ve para kazanabilecekleri işler hakkında bilgiler sağlamak amaçlı kullanıma açılmış bir paylaşım sitesidir. Sitemizdeki iş fikirleri site editörleri tarafından araştırılarak yayına alınmaktadır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda sizlerin istediği işler hakkında da araştırmalar yapılarak iş nasıl kurulur, sermaye bilgileri, kazanç bilgileri ve diğer detaylar sizlerle paylaşılabilir.

isfikirleriniz.com sermaye durumunu göz önünde bulundurarak düşük sermayeli, orta sermayeli ve yüksek sermayeli işleri sizler için araştırarak yayınlar. Sitemizde yer alan iş fikirleri uçuk olmayan, yapılabilir ve hali hazırda yapılan işlerin detaylarını yansıtmaktadır.

Özgün iş projeleri: Kosgeb ile veya özel olarak hazırlanacak projelerle iş geliştirecek kişilere özel projelik kazançlı işleri de sitemizden takip edebilirsiniz.

İŞKUR: Sitemizde işkur ile işe başlamak ve hayatını idame ettirmek isteyenleri de dikkate alarak gerekli çalışmaları yapmakta olup geniş çaplı iş fikirleri ve işkur işe alma bilgileriyle alakalı paylaşımlar da yapacaktır. Bu konuda sitemizi takip edebilirsiniz.