Paz. Tem 5th, 2020

İletişim

Sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sürekli güncellenerek kendini geliştirmeyi prensip haline getirmiş bir web yardımcısıdır. Yeni işe başlayacak erkek – bayan girişimciler, iş verenler ve tüm iş arayanları ilgilendiren konularda araştırmalarımızı paylaşıyoruz..

isfikirleriniz.COM sitesi güncel yeni iş fikirlerini sizlere sunar. Sadece sunma değil araştırma boyutunda dasite ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Devlet memurluğundan part-time çalışmalara kadar işin olduğu her yerde biz varız.

Yeni iş fikirleri ile birlikte iş fikirleri yorumlarını da sitemizden takip edebilir, önerilerinizi düşüncelerinizi bizlerle kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz hususlarda gerekli paylaşımları anasayfamızdan takip edebilir bizimle daha hızlı iletişim için aşağıdaki irtibat adreslerini kullanabilirsiniz. Her türlü istek – dilek – şikayet konularında bizimle görüşlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilir veya iletişim adreslerimizden bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

İletişim mail: info@isfikirleriniz.com
İletişim Tel: 531 574 06 99