Paz. Tem 5th, 2020

Misyon / Vizyon

Bir işi olup girişimci ruhu ile yeni rotalarda parasını değerlendirmek isteyenler, işlerini büyütmek isteyenler, çalışmak için sektör arayanlar için yeni web sitemiz isfikirleriniz.com yayında. Hangi iş size göre, işlerin gereklilikleri neler, iş verenler çalışanlarından ne istiyor, ne kadar maaş ödüyor? Hangi alanda yatırım yapmak daha doğru, iş-dükkan açmak gelir elde etmek için nereden para bulabilirim, bana kim kredi verir? Tüm sorularınızın cevabı tüm boyutlarıyla bizde.

Güven

Web sitemiz iş arayanlar ve iş kurmak isteyenler başta olmak üzere diğer paydaşlarının güvenini kazanmayı ve bu güvene layık olmayı esas kabul eder.

Özgünlük

Web sitemiz editorleri ile özgün haber ve içerikleri sizlere hızlı bir şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Kalite

Web sitemiz öğretmenlerimizin ihtiyaçlarını beklentilerini en optimal düzeyde, kaliteli bir şekilde karşılaması esastır.

Katılım

İş fikirleriniz bizim için değerli. Kendi görebildiğimizle yetinmiyor sizlerin iş fikirlerini de dikkate alarak araştırma yapıyor ve sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Liderlik

Kararlı, özgüven sahibi, cesur, atılımcı, yenilikçi öncü ve önder bir arabulucu, yol gösterici olmayı esas kabul etmekteyiz. Bütün iş arayanları ve iş verenleri, girişimcileri bu gözle görmekte ve bu doğrultuda haberler sunmayı amaç edinmekteyiz.